Tłumaczenia dla firm

Zapraszam do skorzystania z szerokiej oferty tłumaczeń firmowych.

 Od ponad 14 lat oferuję obsługę firm na wszystkich etapach ich istnienia. Ze względu na bliskość i kontakty między Polską w Republiką Federalną Niemiec tłumacz przysięgły języka niemieckiego staje się ważnym ogniwem wspierającym rozwój działających na tym obszarze podmiotów.

Spektrum oferowanych tłumaczeń jest bardzo szerokie.

Tłumaczę umowy spółki i akty założycielskie z języka polskiego na język niemiecki oraz z języka niemieckiego na język polski. Jako tłumacz przysięgły języka niemieckiego we Wrocławiu oferuję tłumaczenia poświadczone (dawniej tłumaczenia przysięgłe) korespondencji firmowej, dokumentów sądowych, dokumentacji postępowań windykacyjnych, ugodowych itp.

Dla zainteresowanych taką usługą podmiotów oferuję tłumaczenia ustne np. podczas spotkań u notariusza.

Dodatkowo w ruchu transgranicznym oferuję tłumaczenia z podpisem elektronicznym, istotnie ułatwiające zastosowanie tłumaczenia w obrocie. Tłumaczenia przysięgłe z podpisem elektronicznym, przesyłane w formacie PDF a ich koszt nie odbiega od kosztu tłumaczenia papierowego.

Aby zlecić usługę proszę o kontakt (patrz zakładka „Kontakt”). Wycena jest bezpłatna a dokumenty przeznaczone do tłumaczenia wystarczy przesłać na podany na stronie adres email (w górnej części strony).