Jak zlecić tłumaczenie przysięgłe z języka niemieckiego na język polski lub z języka polskiego na język niemiecki:

1. Skontaktuj się z biurem pod nr: 667 715 034 lub prześlij skany/ zdjęcia przez whatsapp lub na adres biuro@niemieckiprzysiegly.com. Zadzwoń lub zaczekaj na kontakt z naszej strony.

2. Zaakceptuj wycenę, prześlij odpowiednie dane, jeśli potrzebna jest faktura.

3. Odbierz wersje papierowe w naszym biurze (patrz niżej) lub zamów skany, względnie tłumaczenie z PODPISEM ELEKTRONICZNYM (NOWOŚĆ!)

Biuro mieści się w centrum Wrocławia, ul. Powstańców Śląskich 5 pokój 601 [między Pasażem Zielińskiego a Galerią Handlową Arkady]

Rodzaje wykonywanych tłumaczeń
- Tłumaczenia dokumentacji medycznych (w tym tłumaczenie poświadczone (przysięgłe) wypisów ze szpitala, badań histopatologicznych, kart DILO, specjalistycznych badań obrazowych
- Tłumaczenia dokumentacji sądowych (dotyczącej postępowań cywilnych, karnych, spadkowych, również w ruchu firmowym
-Tłumaczenia umów, kontraktów, poświadczone i zwykłe, z języka niemieckiego na polski i z języka polskiego na niemiecki
-Tłumaczenia podstawowych dokumentów urzędowych (w tym akty urodzenia, zgonu, małżeństwa, MOPS, zasiłki etc.)
-Tłumaczenia niezbędne do nostryfikacji oraz tłumaczenia dotyczące przebiegu edukacji
-Dokumentacja emerytalna w tym wypełnianie wniosków w celu uzyskania niemieckich świadczeń emerytalnych
- Tłumaczenia marketingowe, tłumaczenia materiałów na strony internetowe
- Tłumaczenia DTR, dokumentacji maszyn i urządzeń, instalacji światłowodowych, elektrycznych, projektów budowlanych,

i wiele wiele innych.

WIĘCEJ O USŁUGACH TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO JĘZYKA NIEMIECKIEGO WE WROCŁAWIU

mams

Termin wykonania

2- 3 strony typowej dokumentacji lub komplet samochodowy zajmuje tłumaczowi przysięgłemu języka niemieckiego z reguły 1 dzień roboczy.

web

Czy te tłumaczenia są powszechnie akceptowane?

Przygotowuję tłumaczenia z pieczęcią tłumacza przysięgłego, na podstawie dopuszczenia do wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego języka niemieckiego przez Ministra Sprawiedliwości. Obecnie oferuję również tłumaczenie poświadczone z podpisem elektronicznym

koszyk

Cena

Ustalana indywidualnie w przypadku każdego tłumaczenia. Uwzględnia oczekiwany przez Państwa termin, rozmiar i rodzaj tłumaczenia.

telefon

Gdzie znajduje się biuro tłumacza przysięgłego języka niemieckiego we Wrocławiu

Skrzyżowanie ul. Powstańców Śląskich i Swobodnej, Wrocław. Tuż obok Pasażu Zielińskiego, w pobliżu budynek Globis, sklep Epi, galeria Handlowa Arkady.

email

Gdzie można zaparkować?

Miejsca parkingowe znajdują się w Galerii Handlowej ARKADY lub na parkingu przy Pasażu Zielińskiego we Wrocławiu. Pierwsza godzina bezpłatnie.

tłumacz języka niemieckiego wrocław

Czy można zlecić tłumaczenie w sobotę lub odebrać tłumaczenie w weekend?

Dostarczenie i odbiór dokumentów do tłumacza przysięgłego języka niemieckiego we Wrocławiu w sobotę lub odbiór w weekend możliwe tylko po uprzednim umówieniu. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09.30-16.00

ZAKRES OFERTY

Oferuję tłumaczenia poświadczone z języka niemieckiego na język polski oraz tłumaczenia poświadczone z języka polskiego na język niemiecki (z pieczęciami tłumacza przysięgłego, dawniej określane jako tłumaczenia przysięgłe). Ofertę uzupełniają tłumaczenia zwykłe oraz tłumaczenia ustne .  Usługi są realizowane w przystępnych cenach i krótkich terminach, zawsze profesjonalnie . Zlecenia wykonywane przez tłumacza przysięgłego języka niemieckiego realizowane są na terenie miasta Wrocław.

mail
social

TYPY DOKUMENTÓW

Dokumenty USC, dokumentacje medyczne, dokumentacje techniczne, dokumentacje przetargowe, specyfikacje wszelkiego typu, korespondencja, dokumenty o tematyce prawnej, ekonomicznej, tłumaczenia przysięgłe (poświadczone)  materiałów reklamowych, tłumaczenia przysięgłe (poświadczone)  filmów, tłumaczenia materiałów marketingowych.

CZAS REALIZACJI

Staram się oferować bardzo elastyczne terminy realizacji. Wycena i czas realizacji są uzależnione od typu dokumentu oraz rozmiaru tłumaczenia. Najlepiej przesłać dokumentację do wyceny na adres biuro@niemieckiprzysiegly.com. Odbiór zlecenia możliwy jest w mieście Wrocław.

computer