jak uzyskać wycenę

Wystarczy przesłać dokumenty, które mają zostać przetłumaczone w formie elektronicznej (skany, PDF etc.) na adres biuro@niemieckiprzysiegly.com. Wycena nawet do 20 minut.
Zachęcam również do kontaktu telefonicznego (667 715 034) lub do wizyty w moim biurze we Wrocławiu (ulica Powstańców Śląskich 5 pokój 601).

WIĘCEJ O USŁUGACH TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO JĘZYKA NIEMIECKIEGO WE WROCŁAWIU

mams

Termin wykonania

2- 3 strony typowej dokumentacji lub komplet samochodowy zajmuje tłumaczowi przysięgłemu języka niemieckiego z reguły 1 dzień roboczy.

web

Czy te tłumaczenia są powszechnie akceptowane?

Przygotowuję tłumaczenia z pieczęcią tłumacza przysięgłego, na podstawie dopuszczenia do wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego języka niemieckiego przez Ministra Sprawiedliwości.

koszyk

Cena

Ustalana indywidualnie w przypadku każdego tłumaczenia. Uwzględnia oczekiwany przez Państwa termin, rozmiar i rodzaj tłumaczenia.

telefon

Gdzie jest biuro tłumacza przysięgłego języka niemieckiego we Wrocławiu

Skrzyżowanie ul. Powstańców Śląskich i Swobodnej, Wrocław. Tuż obok Pasażu Zielińskiego, w pobliżu budynek Globis, sklep Epi, galeria Handlowa Arkady.

email

Gdzie można zaparkować?

Można zaparkować w Arkadach lub na parkingu przy Pasażu Zielińskiego we Wrocławiu. Pierwsza godzina bezpłatnie.

tłumacz języka niemieckiego wrocław

Czy można zlecić tłumaczenie w sobotę lub odebrać tłumaczenie w weekend?

Dostarczenie i odbiór dokumentów do tłumacza przysięgłego języka niemieckiego we Wrocławiu w sobotę lub odbiór w weekend możliwe tylko po uprzednim umówieniu. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09.30-16.30

ZAKRES OFERTY

Oferuję tłumaczenia poświadczone z języka niemieckiego na język polski oraz tłumaczenia poświadczone z języka polskiego na język niemiecki (z pieczęciami tłumacza przysięgłego, dawniej określane jako tłumaczenia przysięgłe). Ofertę uzupełniają tłumaczenia zwykłe oraz tłumaczenia ustne .  Usługi są realizowane w przystępnych cenach i krótkich terminach, zawsze profesjonalnie . Zlecenia wykonywane przez tłumacza przysięgłego języka niemieckiego realizowane są na terenie miasta Wrocław.

mail
social

TYPY DOKUMENTÓW

Dokumenty USC, dokumentacje medyczne, dokumentacje techniczne, dokumentacje przetargowe, specyfikacje wszelkiego typu, korespondencja, dokumenty o tematyce prawnej, ekonomicznej, tłumaczenia przysięgłe (poświadczone)  materiałów reklamowych, tłumaczenia przysięgłe (poświadczone)  filmów, tłumaczenia materiałów marketingowych.

CZAS REALIZACJI

Staram się oferować bardzo elastyczne terminy realizacji. Wycena i czas realizacji są uzależnione od typu dokumentu oraz rozmiaru tłumaczenia. Najlepiej przesłać dokumentację do wyceny na adres biuro@niemieckiprzysiegly.com. Odbiór zlecenia możliwy jest w mieście Wrocław.

computer

Tłumaczenia Wrocław

Godziny otwarcia biura: poniedziałek- piątek
9.30-16.30
Adres biura: ul. Powstańców Śląskich 5/601, Wrocław
Kontakt telefoniczny: 667715034

Kontakt elektroniczny: biuro@niemieckiprzysiegly.com