Szybka wycena

Wystarczy przesłać dokumenty, które mają zostać przetłumaczone w formie elektronicznej (skany, PDF etc.) na adres biuro@niemieckiprzysiegly.com. Wycena nawet do 20 minut.
Zachęcam również do kontaktu telefonicznego lub do wizyty w moim biurze we Wrocławiu.

Rodzaje tłumaczeń

Oferuję tłumaczenia zwykłe i poświadczone (z pieczęciami tłumacza przysięgłego), ustne oraz pisemne. W przystępnych cenach i krótkich terminach. Zlecenia realizowane są na terenie miasta Wrocław.

mail

TYPY DOKUMENTÓW

Dokumenty USC, dokumentacje medyczne, dokumentacje techniczne, dokumentacje przetargowe, specyfikacje wszelkiego typu, korespondencja, dokumenty o tematyce prawnej, ekonomicznej, tłumaczenia materiałów reklamowych, tłumaczenia filmów, tłumaczenia materiałów marketingowych.

CZAS REALIZACJI

Staram się oferować bardzo elastyczne terminy realizacji. Wycena i czas realizacji są uzależnione od typu dokumentu oraz rozmiaru tłumaczenia. Najlepiej przesłać dokumentację do wyceny na adres biuro@niemieckiprzysiegly.com. Odbiór zlecenia możliwy jest w mieście Wrocław.

Często zadawane pytania

Termin wykonania

2- 3 strony typowej dokumentacji lub komplet samochodowy z reguły na kolejny dzień roboczy.

Pieczęcie

Przygotowuję tłumaczenia z pieczęcią tłumacza przysięgłego dopuszczonego do wykonywania zawodu przez Ministra Sprawiedliwości.

Cena

Ustalana indywidualnie w przypadku każdego tłumaczenia. Uwzględnia oczekiwany przez Państwa termin, rozmiar i rodzaj tłumaczenia.

Gdzie jest biuro?

Skrzyżowanie ul. Powstańców Śląskich i Swobodnej, Wrocław. Tuż obok Pasażu Zielińskiego, w pobliżu budynek Globis, sklep Epi, galeria Handlowa Arkady.

Czy jest parking?

Można zaparkować w Arkadach lub na parkingu Pasażu Zielińskiego we Wrocławiu. 1 godzina bezpłatnie.

Sobota?

Dostarczenie i odbiór dokumentów we Wrocławiu w sobotę możliwe tylko po uprzednim umówieniu.

Tłumaczenia Wrocław

Godziny otwarcia biura: poniedziałek- piątek
9.30-16.30
Adres biura: ul. Powstańców Śląskich 5/601, Wrocław
Kontakt telefoniczny: 667715034

Kontakt elektroniczny: biuro@niemieckiprzysiegly.com